BLOG

Spěte!

18. 12. 2020 Zdraví

Spánek často vnímáme jako něco, co nás zdržuje. Brzdí náš život a produktivitu. Něco co je postradatelné a z čeho můžeme ubrat bez větších následků.

Bořiči mýtů #7: To nezvládnu, nemám na to základy

10. 12. 2020

Joo stojka, akrobacie, muscle-up. Jasně že bych to chtěl umět. Ale nemám žádný základy a beztak musíš začít už v dětství ...

Nehledej dokonalý program

10. 12. 2020

Žádný program není dokonalý. A je to tak v pořádku! Odvážné tvrzení od lidí prodávajících cvičební programy. Střelili jsme se právě do nohy? Jak to teda vlastně s těmi plány je? Znamená to, že žádný není dobrý?

Bořiči mýtů #6: Ženy by neměly posilovat, jinak se z nich stanou svalnaté monstra

09. 12. 2020

V jednom extrému jsou tady názory typu “když budu posilovat, budu vypadat jako chlap”. Druhým extrémem je mínění, že mezi pohlavími není žádný rozdíl a všichni by měli trénovat naprosto stejně.

Nebojte se chyb

04. 12. 2020

Jakou největší chybu můžete udělat při učení se čehokoliv? Bát se dělat chyby. Bez chyb totiž není učení. Dokonce by se dalo říct, že chyba (a poučení se z ní) je základní jednotka učení.

Bořiči mýtů #5: Sklapovačky jsou nejlepší cvik na střed těla

03. 12. 2020 MýtusSíla

Bohužel realita je taková, že většina lidí za vidinou ,,neprůstřelného" středu těla začne vykonávat nekonečné množství sklapovaček, špatně provedených planků a podobných variant cviků zaměřujících se pouze na ,,six pack”.

VYHLEDÁVÁNÍ


FILTR TÉMAT


Zdraví
Síla
Mýtus
Základy
Pohyb