Základy akrobacie

Elegantní pohyb na i nad zemí

Cena: 600 Kč

Zakoupit program
Rovnováha, koordinace, ladnost a zábava. Akrobacie nám pomáhá udržet si vnitřní mládí. Zkuste to také!

S naším pečlivým vysvětlením a vedenými videi je to hračka. Začnete svým tempem a velice jednoduchými prvky. Jak porostou vaše dovednosti, rozšíří se i arzenál dovedností. Nakonec budete překvapeni, co zvládnete!Obsah programu

4

PRVKY

4

STUPNĚ PROGRESE

  • Cílové dovednosti: Makako, motýlek, hvězda bez rukou a kotouly do všech směrů.
  • Postupná cesta: Začnete od základních variant a s každým stupněm se posunete blíž k cíli.
  • Příprava a kompenzace: Během tréninků se naučíte orientovat v prostoru, pracovat s těžištěm a pohybem vlastního těla

Proč?

Akrobacie v jakékoliv formě je skvělý způsob, jak zlepšit rovnováhu, koordinaci a kontrolu svého těla. Často je vnímána jako zábava pro děti nebo extrémní sportovce, což je velká škoda, protože má co nabídnout prakticky každému. Lepší kontrola totiž znamená i bezpečnější pohyb a učení se nových věcí přináší soustředění a radost. Krom toho akrobatických prvků existuje nepřeberné množství. A spousta z nich tak jednoduchá, že začít může skutečně každý. Poté už je na vás, jak daleko chcete jít.

Jak?

Koncovým cílem programu je naučit se 4 pohyby (Makako, motýlek, hvězda bez rukou a kotouly do všech směrů). Rozvrh je sestavený jako čtyři stupně na sebe navazujících progresí, které k těmto pohybům vedou. Začnete při zemi, přenášením váhy a budováním základní obratnosti a s každým stupněm se posunete blíž k cíli. V programu není žádné časové omezení - je na Vás, jakou dobu se budete každému stupni věnovat. Všechny progrese jsou názorně vysvětleny a předvedeny, takže se nemusíte bát, že se ztratíte.

Výhody našeho programu

  • Instruktážní videa - nemusíte se spoléhat na psanou instruktáž. Video řekne více než 1000 slov.
  • Flexibilita- program nabízí přizpůsobení vašim aktuálním časovým potřebám, stejně jako škálovatelnost podle fyzického stavu. Můžete tak projít “nutné minimum” nebo se naopak do cvičení zcela ponořit.
  • Teorie – naše programy nejsou jen bezhlavé cvičení, část teorie vám dané oblasti přiblíží
  • Prověřené metody - programem už prošla spousta lidí před vámi. S reálnými výsledky.

UKÁZKA Z PROGRAMU