Ranní jóga

Vkročte do nového dne správnou nohou

Cena: 300 Kč

Zakoupit program
Vstaňte správnou nohou! Cvičení, které vás rozdýchá, protáhne a nabije spoustou energie do nového dne.

Stačí ráno vstát, pustit video a cvičit. Naše instruktorka vás provede každým cvikem a vysvětlí důležité body provedení. Také se dozvíte něco o dechu, uvolňení a důležitosti rituálů. Ranní cvičení působí pozitivně nejen na fyzično - svaly a fascie ale i psychiku. Odměnou vám bude víc energie, pružnější tělo a lepší nálada, i když je možná pondělí a zima.Obsah programu

4

SESTAVY

X

LEPŠÍCH RÁN  • Lepší dýchání
  • Pružnější tělo
  • Více energie

Proč?

Pravidelné ranní cvičení má mnoho výhod. Vybudujete si dobrý návyk, na který se můžete těšit. Zlepšíte citlivost a komunikaci s tělem. Pomocí dýchání a pohybu uvedete organismus do chodu a nabudíte imunitu. Zkrátka vykročíte do nového dne s jasnou výhodou.

Jak?

O tom, co je jóga se můžeme bavit velice dlouze. Jedna věc je ale bez rozporu - dech a jeho využití v různých pozicích. Jóga pracuje s dechem velice intenzivně a komplexně. Naučíte se ho využívat k uvolnění nebo nabuzení, protažení i zpevnění. Dýchání v kombinaci s různými pozicemi vám umožní rozpohybovat fascie a zlepšit funkci celého těla.

Výhody naší platformy

  • Instruktážní videa - nemusíte se spoléhat na psanou instruktáž. Video řekne více než 1000 slov.
  • Flexibilita- program nabízí přizpůsobení vašim aktuálním časovým potřebám, stejně jako škálovatelnost podle fyzického stavu. Můžete tak projít “nutné minimum” nebo se naopak do cvičení zcela ponořit.
  • Teorie – naše programy nejsou jen bezhlavé cvičení, část teorie vám dané oblasti přiblíží
  • Prověřené metody - programem už prošla spousta lidí před vámi. S reálnými výsledky.

UKÁZKA Z PROGRAMU