DETAIL PROGRAMU

Strength Division 1

Cena: 1200 Kč

Zakoupit Cvičit na týden zdarma
Velká činka, vlastní váha, doplňkové cviky - vše nekompromisně k věci.
Zažijte skutečný pokrok!

Program kombinující účinné metody silového rozvoje zbavené mýtů a zbytečností okolo. Posilování je totiž často zbytečně komplikováno nebo naopak bagatelizováno. Proto jsme vytvořili program, který Vám dá jasnou cestu, metody a cviky pro váš ideální pokrok.Obsah programu

12

TÝDNŮ

4

TRÉNINKY TÝDNĚ

  • Funkční síla celého těla: Správně postavený silový trénink rozvíjí celé tělo v rovnováze.
  • Kombinace efektivních metod: Neomezujte se na úzké specializace. Funkční trénink vyžaduje komplexní přístup.
  • Pokročilé programování: Plně využijte výhod, které nabízí inteligentní rozfázování tréninku. Rychlejší pokrok, lepší regenerace .
  • Mobilita, aktivace a kompenzace: Zajisti vyvážení všech posilovacích směrů, pohyblivost kloubů a předtréninkovou aktivaci 

Proč?

Okolo posilování, činek a fitness obecně stále panuje spousta mýtů, polopravd a pseudovědeckých zaručených zpráv. Některé jsou desítky let staré, jiné se objevují nově jako houby po dešti. Účelem tohoto programu je nabídnout prostý silový trénink - kombinace metod a cviků, které opravdu fungují. Neztrácejte čas snahou o orientaci v moři mýtů, to jsme udělali za Vás. Díky tomu můžete rovnou cvičit a vidět výsledky! Před absolvováním programu doporučujeme odjet si kurz On Ramp.

Jak?

Program, který se chystáte zakoupit je postavený na našich dlouhodobých zkušenostech v kombinaci s výzkumem teoretických informací. Čerpali jsme z mnoha směrů a disciplín, které se silovým rozvojem zabývají. Díky tomu se nám podařilo zkombinovat ty nejúčinnější metody - ať už je to velká činka, kettlebelly, malé činky nebo vlastní váha. Pracujeme s principy pokročilého programování tak, aby byl zaručen optimální rozvoj a zároveň regenerace. Metody, které používáme tedy rozhodně nejsou náhodné. S jejich používáním máme dlouhodobé zkušenosti a pomohly desítkám spokojených klientů v naší tělocvičně.

Výhody našeho programu

  • Instruktážní videa - nemusíte se spoléhat na psanou instruktáž. Video řekne více než 1000 slov.
  • Flexibilita- program nabízí přizpůsobení vašim aktuálním časovým potřebám, stejně jako škálovatelnost podle fyzického stavu. Můžete tak projít “nutné minimum” nebo se naopak do cvičení zcela ponořit.
  • Teorie – naše programy nejsou jen bezhlavé cvičení, část teorie vám dané oblasti přiblíží
  • Prověřené metody - programem už prošla spousta lidí před vámi. S reálnými výsledky.

UKÁZKA Z PROGRAMU