DETAIL PROGRAMU

Athletic Division 1

Cena: 1200 Kč

Zakoupit Cvičit na týden zdarma
Vybudujte perfektní atletický potenciál a poznejte, jakých výkonů je vaše tělo schopné.

Chcete radikálně zlepšit svou fyzickou kondici a vybudovat si širokou základnu pro pohyb nejen ve sportu? Síla, rychlost, obratnost, vytrvalost - Athletic Division je přesně to, co hledáte!Obsah programu

12

TÝDNŮ

3-4

TRÉNINKY TÝDNĚ

  • Přípravná fáze: Základní mobilizace, aktivace HSS a zlepšení koordinace.
  • Silová fáze: Vyvážení, strukturní rovnováha a budování maximální síly.
  • Výbušná fáze: Cviky zaměřené na rychlé vyvíjení síly.
  • Kondiční fáze: Vytrvalost a kardiovaskulární kondice díky temným WOD.

Proč?

Síla, rychlost, výbušnost, vytrvalost. Existuje spousta programů, které je rozvíjí samostatně a dělají to velice dobře. Málokdo se ale zabývá uceleným zlepšováním všech těchto atributů a jejich propojením do dynamického celku.. Právě proto jsme vytvořili Athletic division - náš nejkomplexnější program. Ve čtyřech fázích vše postupně vybudujete a spojíte do jednoho ideálu, který označujeme jako "Atletický potenciál" - schopnost podávat dobré výkony, bez ohledu na arénu. Před absolvováním programu doporučujeme odjet si kurz On Ramp.

Jak?

Protože vše nejde dělat najednou, je program rozdělen do fází. Nejdříve zapracujete na základech jako mobilizace, aktivace chodidel, koordinační schopnosti, strukturní rovnováha a správné zapojení hlubokého stabilizačního systému. Následovat bude trénink maximální síly, který položí základy pro výbušnost a rychlost. Vše zakončíte tréninkem kardiovaskulárního systému a vytrvalosti. Každá fáze má své speciálně navržené tréninky a rutiny včetně programování.

Výhody našeho programu

  • Instruktážní videa - nemusíte se spoléhat na psanou instruktáž. Video řekne více než 1000 slov.
  • Flexibilita- program nabízí přizpůsobení vašim aktuálním časovým potřebám, stejně jako škálovatelnost podle fyzického stavu. Můžete tak projít “nutné minimum” nebo se naopak do cvičení zcela ponořit.
  • Teorie – naše programy nejsou jen bezhlavé cvičení, část teorie vám dané oblasti přiblíží
  • Prověřené metody - programem už prošla spousta lidí před vámi. S reálnými výsledky.

UKÁZKA Z PROGRAMU