DETAIL PROGRAMU

Neprůstřelné klouby

Cena: 800 Kč

Zakoupit Cvičit na týden zdarma
To nejlepší, co pro své klouby můžete udělat!

Zdravé klouby jsou jednou z nejdůležitějších investic, které můžeme udělat. Prevence je relativně jednoduchá ale má úžasné pozitivní efekty. Méně bolesti, větší svoboda pohybu - zkrátka klouby, které podpoří Váš aktivní život! Program může být hlavním tréninkem, nebo sloužit jako zásobník cviků/rutin, které skvěle doplní váš trénink.Obsah programu

4

TÝDNY

4

TRÉNINKY TÝDNĚ

  • Zlepšení rozsahu pohybu a kontroly: Díky tomu zlepšíme mobilitu a regeneraci kloubů. Jemně vyrovnáme možné nevyváženosti a napomůžeme vyvážené a stabilní funkci.
  • Lepší schopnost nést zátěž a vyrovnat se s nesprávnými pozicemi: Nehody se stávají a vaše klouby na to musí být připraveny.
  • Super rutiny jako nástroje pro váš trénink: Cvičte samostatně nebo jako součást vaší rozcvičky/denní rutiny.

Proč?

Klouby jsou důležitá a velice namáhaná součást pohybového aparátu. Jejich regenerace, ačkoliv možná, je velice pomalá a namáhavá. Jakékoliv škody, které na kloubech napácháme se léčí velice dlouho. Vzhledem k těmto charakteristikám je prevence a budování kapacity předem v péči o klouby naprosto stěžejní. Pokud dokážeme klouby vhodně posílit, naučíme je dobře spolupracovat a postaráme se o plynulý a kontrolovaný rozsah pohybu, naše vyhlídky do budoucna se radikálně zlepší. Vhodnou prehabilitací (preventivní rehabilitace) můžeme dokonce trochu jít "proti proudu času" - zpomalit degenerativní vlivy.

Jak?

Program je kompilací vysoce efektivních cviků a rutin, zaměřených na různé klouby rukou a nohou. S jejich pomocí zapracujete jak na rozsahu pohybu a jeho kontrole, tak schopnosti kloubů nést zátěž a odolávat nepříznivým vlivům. Dohromady tvoří skvělý nástroj pro péči o klouby a jejich přípravu na rizika života i tréninku. Rutiny jsou navrženy tak, aby se daly cvičit jak samostatně, tak ve formě např. rozcvičky před vaším tréninkem nebo posilováním.

Výhody našeho programu

  • Instruktážní videa - nemusíte se spoléhat na psanou instruktáž. Video řekne více než 1000 slov.
  • Flexibilita- program nabízí přizpůsobení vašim aktuálním časovým potřebám, stejně jako škálovatelnost podle fyzického stavu. Můžete tak projít “nutné minimum” nebo se naopak do cvičení zcela ponořit.
  • Teorie – naše programy nejsou jen bezhlavé cvičení, část teorie vám dané oblasti přiblíží
  • Prověřené metody - programem už prošla spousta lidí před vámi. S reálnými výsledky.

UKÁZKA Z PROGRAMU