Taneční program

Zábavný pohyb pro radost a uvolnění

Cena: 300 Kč

Zakoupit program
Naučte se hýbat s lehkostí, dejte prostor své kreativitě a zahoďte starosti za hlavu

Tanec je jedna z nejpřirozenějších forem pohybu a sebevyjádření. V určité míře ho máme v sobě každý. Tanec nám může přinést mnoho dobrého: Lepší vnímání rytmu, koordinaci, uvolnění a radost.Obsah programu

4

TÝDNY

2

TRÉNINKY TÝDNĚ

  • Vedená lekce: Každý trénink je vlastně dlouhou videolekcí, kterou můžete lehce následovat. Samozřejmostí jsou doplňková instruktážní videa. 
  • Rytmus: Naučte se napojit na přirozené vnímání rytmu, které máte v sobě.
  • Koordinace: Schopnost ovládat své tělo a znát jeho možnosti se bude hodit každému.
  • Uvolnění: Hoďte starosti za hlavu a naučte se uvolnit tělo i mysl.  

Proč?

Každý z nás je předurčen k tanci. Ať si to uvědomujeme nebo ne, rytmus a schopnost sebevyjádření máme v sobě. Kolikrát jste si kývali hlavou do rytmu vaší oblíbené písničky - jeden z příkladů přirozeného rytmu. Tanec je jednou z našich přirozeností a jeho trénink nám může přinést mnoho výhod. Od fyzických jako lepší koordinace a ovládání našeho těla až po neméně důležité uvolnění a hlavně RADOST.

Jak?

Učit se tanec je zpravidla spojeno s učením kroků či naučených sestav. My chceme ale učit jiný druh tance - vycházející právě z přirozeného rytmu. Tanec je totiž nejen specifický styl, ale i souhrn principů, které vám pomohou efektivněji a přirozeněji se hýbat. Navážete spojení se základním rytmem a naučíte se na něm stavět. Zlepšíte si koordinaci a otevřete nové možnosti pohybu. Uvolníte tělo i mysl, což vám umožní hodit za hlavu starosti běžného dne. Program je založen na videolekcích, které můžete lehce následovat. Zvládne to opravdu každý!

Výhody našeho programu

  • Instruktážní videa - nemusíte se spoléhat na psanou instruktáž. Video řekne více než 1000 slov.
  • Flexibilita- program nabízí přizpůsobení vašim aktuálním časovým potřebám, stejně jako škálovatelnost podle fyzického stavu. Můžete tak projít “nutné minimum” nebo se naopak do cvičení zcela ponořit.
  • Teorie – naše programy nejsou jen bezhlavé cvičení, část teorie vám dané oblasti přiblíží
  • Prověřené metody - programem už prošla spousta lidí před vámi. S reálnými výsledky.

UKÁZKA Z PROGRAMU