DETAIL PROGRAMU

Kalistenika 1

Cena: 1200 Kč

Zakoupit Cvičit na týden zdarma
Ke skvělé formě se nemusíte dopracovat jen v posilovně. Vyzkoušejte staletími prověřené a účinné metody posilování s vlastní vahou.

Kalistenika, neboli posilování pouze s váhou svého těla má dlouhou tradici. Od starých řeků přes moderní sportovní gymnasty - využití prvků kalisteniky umožnuje vybudovat velice silné, funkční a atletické tělo.Obsah programu

12

TÝDNŮ

3-4

TRÉNINKY TÝDNĚ

  • Síla napnutých paží: Tajná zbraň gymnastického silového tréninku která posílí nejen svaly, ale i pojivové tkáně.
  • Komplexní rozvoj síly: Rozmanitý arzenál cviků pracujících s různými pohybovými vzorci. Žádný sval nezůstane opomenutý.
  • Zpevněný střed těla: Kombinace statických a dynamických cviků vám pomůže vybudovat nezničitelné břišní a zádové svaly
  • Nohy nezůstanou pozadu: Díky mnoha variantám dřepů na jedné noze a dalším cvikům můžete vybudovat překvapivou sílu.  
  • Mobilizační a kompenzační cvičení: Zajistí správnou regeneraci a vyvážení všech směrů pohybu.

Proč?

Kalistenika má mnoho výhod. Jedná se o přirozené cvičení které využívá základní mechaniky jako páku pro kontrolu intenzity. K jejímu cvičení potřebujete minimum vybavení, zároveň ale dokážete efektivně posílit celé tělo. Pracuje s mnoha různými pohybovými vzory, takže nedochází tak často k přetížení. Díky našemu kurzu posílíte komplexně celé tělo a dopracujete se ke skvělým výsledkům. Před absolvováním programu doporučujeme odjet si kurz On Ramp.

Jak?

Nejsilnější zbraní kalisteniky je rozmanitost. Velké množství statických i dynamických cviků, progresí daných cviků a mnoho směrů a možností jak cviky provádět. To vše přispívá k vyváženému a komplexnímu rozvoji síly. Z tohoto nepřeberného množství možností jsme na základě dlouhodobých zkušeností nás i našich klientů vybrali směry a cviky, které poskytují nejlepší možnosti rozvoje. Cviky s napnutými pažemi díky kterým stabilizujete klouby a posílíte pojivové tkáně, vysoce účinné dynamické cviky rozvíjející důležité pohybové vzory, nadupané varianty dřepů a dalších cviků na nohy, díky kterým si vybudujete překvapivou sílu. A zapomínat nesmíme ani na bezprecedentní zpevnění středu těla. To vše podpoří kompenzační cviky, díky kterým bude regenerace bezproblémová.

Výhody našeho programu

  • Instruktážní videa - nemusíte se spoléhat na psanou instruktáž. Video řekne více než 1000 slov.
  • Flexibilita- program nabízí přizpůsobení vašim aktuálním časovým potřebám, stejně jako škálovatelnost podle fyzického stavu. Můžete tak projít “nutné minimum” nebo se naopak do cvičení zcela ponořit.
  • Teorie – naše programy nejsou jen bezhlavé cvičení, část teorie vám dané oblasti přiblíží
  • Prověřené metody - programem už prošla spousta lidí před vámi. S reálnými výsledky.

UKÁZKA Z PROGRAMU