Stojkařina 1

Výzva, zábava a potěšení

Cena: 900 Kč

Zakoupit program Chci 1. týden zdarma
Zajímavá dovednost, která rozvine vaše soustředění, trpělivost, sílu ramen a kontrolu celého těla. Naučte se stojku i VY!

Proč se naučit stojku? Samozřejmě se můžeme bavit o spoustě praktických důvodů a výhod, jako je posílení paží, stabilizace středu těla, schopnost se soustředit a odolávat stresu. Hlavně ale schopnost postavit se na ruce a stát zdánlivě v popření gravitace je téměř magická. Vyžaduje odhodlání a časovou investici, ale odměnou vám bude zcela jiný pohled na svět (vzhůru nohama).Obsah programu

12

TÝDNŮ

3-4

TRÉNINKY TÝDNĚ

  • Příprava kloubů: Stoj na rukou je velice náročný zejména na zápěstí a ramena. Proto budeme věnovat adekvátní čas jejich přípravě - mobilizaci a základnímu posílení. Budete tak moc postupovat bez zranění.
  • Zpevnění těla: Než se vrhneme na stojku, je dobré naučit se tělo zpevnit tak, aby byl náš trénink efektivní. Toto zpevnění působí i jako prevence problémů například se zády.
  • Stojka u stěny: Stěna je nejlepší přítel začínajícího stojkaře. Bude naší "laboratoří", ve které budete moci pracovat na rovnováze bezpečněji a rychleji.
  • Stojka v prostoru: Přechod od stěny do prostoru může být stresující ale s pomocí našich drillů to zvládnete. 

Proč?

Stojka v poslední době nabírá na popularitě. Z dovednosti, která byla dříve vyhrazena pouze gymnastům nebo cirkusovým akrobatům se stává něco, co se může naučit téměř každý, pokud má trpělivost. Proč se stojku učit? Výš jsme vypsali spoustu benefitů, tady zmíním ten hlavní: Je to potěšení. Potěšení z každého malého pokroku. Potěšení ze soustředění, díky kterému opustíte alespoň na chvíli problémy běžného života. Zkuste a uvidíte sami! Program je navržený tak, aby ho mohli projít i úplní začátečníci.

Jak?

"Potřebuji vůbec program? Prostě to budu zkoušet dokud to nebudu umět." Ano, stojku se samozřejmě lze naučit po vlastní ose. My jsme to tak udělali a právě proto od toho odrazujeme. Samostudium bez adekvátních informací, stylem pokus-omyl je plné slepých uliček, zdržení, přetěžování a občas i zranění. Program kurzu je vytvořený na základě našich dlouhodobých zkušeností s desítkami klientů, které jsme stojku naučili. Mnohem rychleji než jsme se ji učili my. Neslibujeme však magickou pilulku bezpracného učení ale proces, který dává smysl.

Výhody našeho programu

  • Instruktážní videa - nemusíte se spoléhat na psanou instruktáž. Video řekne více než 1000 slov.
  • Flexibilita- program nabízí přizpůsobení vašim aktuálním časovým potřebám, stejně jako škálovatelnost podle fyzického stavu. Můžete tak projít “nutné minimum” nebo se naopak do cvičení zcela ponořit.
  • Teorie – naše programy nejsou jen bezhlavé cvičení, část teorie vám dané oblasti přiblíží
  • Prověřené metody - programem už prošla spousta lidí před vámi. S reálnými výsledky.

UKÁZKA Z PROGRAMU